top of page

O mnie:

Siemka :) 

 

Jestem Patryk i to ja będę zajmował się Twoim autem.
Z motoryzacją miałem styczność od dzieciństwa kiedy jeszcze w wakacje śmigałem skuterem i woskowałem swoje "cudo". 
Kolejnym nabytkiem było Seicento, które było ze mną bardzo długo, było obniżone z pięknymi czarnymi alusami ;)

Wtedy jeszcze nie wiedziałem czym jest detailing i nawet o tym nie słyszałem więc pasta tempo zawsze była pod ręką aby Cienias zawsze błyszczał :D 

Czyszczenie wnętrz zacząłem pod koniec 2020 roku i były to moje początki detailingu w garażu taty z pożyczonym odkurzaczem piorącym ;) 
Pierwszych klientów zebrałem już w okresie letnim więc zdecydowałem się na szkolenie z zakresu pełnego detailingu. Na szkoleniu pracę wykonywałem na swoim aucie jakie wtedy miałem czyli czarne uni - Volvo S60. 
Korekta lakieru spododała mi się tak bardzo że zmieniłem miejscówkę i rozszerzyłem ofertę o korekty lakieru i tym podobne a studio powoli nabierało swojego wyglądu :) 

 

Uważam że ciągły rozwój to podstawa więc masa oglądania filmików na YouTube, testów kosmetyków na swoim aucie i ciągłe dążenie do bycia jeszcze lepszym skłoniło mnie do podjęcia kolejnego szkolenia u Kaisera.
Tam dopełniłem swoją wiedzę i nabyłem dużo nowych umiejętności, które będę szlifował i stopniowo wprowadzał w Eden Cars aby wchodzić na wyższe poziomy tego co robię :) 

Jestem tu dla Ciebie i chętnie poświęcę swój czas abyś mógł być zadowolony, nie ważne czy jeździsz maluchem czy bentleyem. 

Kontakt
bottom of page