top of page

Polityka prywatności

Otrzymujemy, zbieramy i przechowujemy wszelkie informacje, które wprowadzasz na naszej stronie internetowej lub przekazujesz nam w inny sposób. Ponadto zbieramy adres protokołu internetowego (IP) używany do łączenia komputera z Internetem; Zaloguj sie; adres e-mail; hasło; informacje o komputerze i połączeniu oraz historia zakupów. Możemy używać narzędzi programowych do mierzenia i zbierania informacji o sesji, w tym czasu odpowiedzi strony, długości wizyt na niektórych stronach, informacji o interakcji na stronie oraz metod używanych do przeglądania poza stroną. Zbieramy również dane osobowe, komentarze, opinie, recenzje produktów, rekomendacje i profil osobisty.

Kiedy przeprowadzasz transakcję na naszej stronie internetowej, w ramach procesu zbieramy dane osobowe, które nam przekazujesz, takie jak imię i nazwisko, adres i adres e-mail. Twoje dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie z konkretnych powodów wymienionych powyżej.

Zbieramy takie dane nieosobowe i osobowe w następujących celach:
Aby zapewnić i obsługiwać Usługi;
Aby zapewnić naszym Użytkownikom bieżącą pomoc i wsparcie techniczne;
Aby móc kontaktować się z naszymi Odwiedzającymi i Użytkownikami za pomocą ogólnych lub spersonalizowanych powiadomień dotyczących usług i wiadomości promocyjnych;
Aby tworzyć zagregowane dane statystyczne i inne zagregowane i/lub wywnioskowane Informacje nieosobowe, które my lub nasi partnerzy biznesowi możemy wykorzystać do świadczenia i ulepszania naszych odpowiednich usług; 
Aby przestrzegać wszelkich obowiązujących przepisów i regulacji.

 

Nasza firma jest hostowana na platformie Wix.com. Wix.com udostępnia nam platformę internetową, która pozwala nam sprzedawać Ci nasze produkty i usługi. Twoje dane mogą być przechowywane za pośrednictwem magazynu danych Wix.com, baz danych i ogólnych aplikacji Wix.com. Przechowują Twoje dane na bezpiecznych serwerach za zaporą sieciową.  

 

Wszystkie bramki płatności bezpośrednich oferowane przez Wix.com i używane przez naszą firmę są zgodne ze standardami określonymi przez PCI-DSS zarządzanymi przez Radę Standardów Bezpieczeństwa PCI, która jest wspólnym wysiłkiem marek takich jak Visa, MasterCard, American Express i Discover. Wymagania PCI-DSS pomagają zapewnić bezpieczne przetwarzanie informacji o kartach kredytowych przez nasz sklep i jego dostawców usług.

 

Możemy skontaktować się z Tobą, aby powiadomić Cię o Twoim koncie, rozwiązać problemy z Twoim kontem, rozwiązać spór, zebrać należne opłaty lub należne pieniądze, zbadać Twoje opinie za pomocą ankiet lub kwestionariuszy, wysłać aktualizacje dotyczące naszej firmy lub w inny sposób w celu skontaktowania się z Tobą w celu wyegzekwowania naszej Umowy użytkownika, obowiązujących przepisów krajowych oraz wszelkich umów, które możemy mieć z Tobą. W tych celach możemy kontaktować się z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu, wiadomości tekstowych i poczty.

 

Jeśli nie chcesz, abyśmy dalej przetwarzali Twoje dane, skontaktuj się z nami pod adresem: fanpage00@onet.pl 

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, dlatego prosimy o częste jej przeglądanie. Zmiany i wyjaśnienia wejdą w życie natychmiast po ich zamieszczeniu na stronie. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w niniejszej polityce, powiadomimy Cię tutaj, że została ona zaktualizowana, abyś wiedział, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy oraz w jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, wykorzystujemy i/lub ujawniamy to. 

Jeśli chcesz: uzyskać dostęp, poprawić, zmienić lub usunąć jakiekolwiek dane osobowe, które posiadamy o Tobie, możesz skontaktować się z nami pod adresem: fanpage00@onet.pl

bottom of page